Mikołajkowy wyjazd

utworzone przez | 13 grudnia 2022 | Aktualności ze szkół

Uczniowie z klas 0-6 ze Szkoły Podstawowej z Antoniówki pojechali do kina Stylowy w Zamościu na seans filmowy pt. „Kierunek: Księżyc”. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej. Była to również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej oraz wspólnego świętowania zbliżających się Mikołajek. Po obejrzeniu filmu cała grupa wybrała się do Książnicy Zamojskiej na warsztaty o tematyce świąt Bożego Narodzenia. W świątecznej atmosferze uczestnicy wykonywali przepiękne mikołaje oraz wieńce adwentowe z kolorowego papieru oraz ozdabiali je według własnego pomysłu. Następnie wszyscy uczniowie udali się do restauracji MCDonald’s na małe co nieco. Pełni wrażeń, zadowoleni w doskonałych humorach wrócili do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 16 kwietnia 2024 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Krzywystok o numerze 335/1 o...

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.
Skip to content