Mikołajkowy wyjazd

utworzone przez | 13 grudnia 2022 | Aktualności ze szkół

Uczniowie z klas 0-6 ze Szkoły Podstawowej z Antoniówki pojechali do kina Stylowy w Zamościu na seans filmowy pt. „Kierunek: Księżyc”. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej. Była to również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej oraz wspólnego świętowania zbliżających się Mikołajek. Po obejrzeniu filmu cała grupa wybrała się do Książnicy Zamojskiej na warsztaty o tematyce świąt Bożego Narodzenia. W świątecznej atmosferze uczestnicy wykonywali przepiękne mikołaje oraz wieńce adwentowe z kolorowego papieru oraz ozdabiali je według własnego pomysłu. Następnie wszyscy uczniowie udali się do restauracji MCDonald’s na małe co nieco. Pełni wrażeń, zadowoleni w doskonałych humorach wrócili do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany.

NIEODPŁATNE PRZEKAZANIE SPRZĘTU W RAMACH  KPO

W ramach inwestycji– „Wdrażanie inwestycji C2.2.1 Wyposażenie szkół/instytucji w odpowiednie urządzenia i infrastrukturę ICT w celu poprawy ogólnej wydajności systemów edukacji, wskaźnik C13L Laboratoria Sztucznej inteligencji (AI) oraz laboratoria nauk...

SPRZĘT DLA SZKOŁY Z KPO- REALIZACJA WSKAŹNIKA C12l

Gmina  Komarów-Osada w ramach podpisanej umowy w dniu 31 października 2025 roku pomiędzy Skarbem Państwa – Ministerstwem Cyfryzacji a Gminą Komarów-Osada otrzymała nieodpłatnie nowy sprzęt w ramach inwestycji– „Wdrażanie inwestycji C2.2.1 wyposażenie...
Skip to content