Mam talent

utworzone przez | 15 stycznia 2021 | Działalność Domu Kultury

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza dzieci i młodzież do zaprezentowania swoich umiejętności, czyli odkrywania talentu.

Chwalimy się tym, co nas nakręca, wypełnia nam czas, co potrafimy wykonać i sprawia nam radość, np. śpiew, recytacja, malowanie, robótki ręczne. A może macie talent kulinarny, potraficie parodiować lub tworzycie teksty literackie (np. wiersze, opowiadania) albo odnosicie sukcesy w sporcie?

Podzielcie się z nami Waszymi zainteresowaniami, umiejętnościami, sukcesami, zbiorami i nadsyłajcie do nas zdjęcia (kolaże, prezentacje o rozmiarze do 50 MB) na adres: domkultury1@o2.pl

Nasza propozycja jest adresowana do mieszkańców gminy Komarów-Osada.

Termin nadsyłania krótkich filmów lub zdjęć upływa w dniu 31 stycznia 2021 r.

W tytule trzeba podać „Mam talent” a w treści imię i nazwisko, miejscowość i krótką informację o sobie i swoich zainteresowaniach.

Zaglądajcie na stronę www.komarow.pl i www.sokbib.naszabiblioteka.pl, bo tutaj zamieścimy Wasze relacje.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego.
Skip to content