Mam talent

utworzone przez | 15 stycznia 2021 | Działalność Domu Kultury

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza dzieci i młodzież do zaprezentowania swoich umiejętności, czyli odkrywania talentu.

Chwalimy się tym, co nas nakręca, wypełnia nam czas, co potrafimy wykonać i sprawia nam radość, np. śpiew, recytacja, malowanie, robótki ręczne. A może macie talent kulinarny, potraficie parodiować lub tworzycie teksty literackie (np. wiersze, opowiadania) albo odnosicie sukcesy w sporcie?

Podzielcie się z nami Waszymi zainteresowaniami, umiejętnościami, sukcesami, zbiorami i nadsyłajcie do nas zdjęcia (kolaże, prezentacje o rozmiarze do 50 MB) na adres: domkultury1@o2.pl

Nasza propozycja jest adresowana do mieszkańców gminy Komarów-Osada.

Termin nadsyłania krótkich filmów lub zdjęć upływa w dniu 31 stycznia 2021 r.

W tytule trzeba podać „Mam talent” a w treści imię i nazwisko, miejscowość i krótką informację o sobie i swoich zainteresowaniach.

Zaglądajcie na stronę www.komarow.pl i www.sokbib.naszabiblioteka.pl, bo tutaj zamieścimy Wasze relacje.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content