Malowane na desce

utworzone przez | 17 maja 2023 | Działalność Domu Kultury

W Samorządowym Ośrodku Kultury w dniu 8 maja, odbyły się warsztaty plastyczne dla mieszkańców Gminy Komarów-Osada. Podczas spotkania uczestnicy poznali technikę malowania na desce farbami temperowymi i z zapałem chwycili za pomoce malarskie. Pod okiem instruktora SOK wykonali piękne rustykalne dekoracje. W swoich pracach stosowali różne  motywy, które kojarzą się z sielskim klimatem i wspomnieniami z dzieciństwa na przykład bociany, gęsi kaczki w otoczeniu przyrody.

Warsztaty miały na celu poznanie tajników malowania za pomocą farb temperowych i wykonanie własnej pracy. Technika na pozór prosta, ale doświadczenie pokazało, że odrobina teorii przydała się do zabawy z farbami. Uczestnicy mogli poczuć się malarzami. Było to dla nich bardzo motywujące doświadczenie, pozwalające miło spędzić czas i rozwijać zainteresowania. Gratulujemy uczestnikom wykonania pięknych prac, które prezentujemy na zdjęciach. Dziękujemy wszystkim chętnym za udział w warsztatach i zapraszamy na kolejną edycję. Tym razem  będziemy wykonywać witraże, a o szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

Dzięki pozyskanym środkom uczniowie zwiedzili Sandomierz

17 maja br. uczniowie z kl. 4-6 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza dofinansowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach programu „Poznaj Polskę”. Uczniowie spotkali się z panią...

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach

Zarządzenie Nr 42/2023 Wójta Gminy Komarów-Osada z dnia 19 maja 2023 roku w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach. Do pobrania: Plik źródłowy
Skip to content