LOWE W GMINIE KOMARÓW-OSADA

utworzone przez | 27 lipca 2020 | Aktualności

Projekt: „modelowe Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji dla obszarów zdegradowanych i defaworyzowanych” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

LOWE W GMINIE KOMARÓW-OSADA

Zwiększenie aktywności edukacyjnej dorosłych w Gminie Komarów-Osada.

Szanowni Państwo

Gmina Komarów-Osada planuje utworzyć Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie w ramach projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach tej inicjatywy dorośli mieszkańcy naszej gminy będą mogli bezpłatnie podnosić swoje umiejętności i kompetencje.

W załączeniu zamieszczony jest link kwestionariusza, który jest anonimowy, a jego wyniki posłużą do sporządzenia diagnozy potrzeb szkoleniowych mieszkańców naszej gminy i opracowania oferty ośrodka.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety online do 10.08.2020r.

Link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhKnzYPID-VLCUz93AOnuSMHmpeWlKMmrLoNqoNy9I7DkFfA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

ZOSTAŃ ŚNIEŻNYM ANIOŁEM

Zima zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań, a odśnieżanie dla wielu osób stanowi poważny problem. Zachęcamy do zostania „Śnieżnym Aniołem”. Zrób dobry uczynek w postaci pomocy drugiemu człowiekowi i odśnież jego chodnik, posesję. W ten sposób propagujemy dobro oraz...

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego.
Skip to content