LOWE W GMINIE KOMARÓW-OSADA

utworzone przez | 27 lipca 2020 | Aktualności

Projekt: „modelowe Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji dla obszarów zdegradowanych i defaworyzowanych” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

LOWE W GMINIE KOMARÓW-OSADA

Zwiększenie aktywności edukacyjnej dorosłych w Gminie Komarów-Osada.

Szanowni Państwo

Gmina Komarów-Osada planuje utworzyć Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie w ramach projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach tej inicjatywy dorośli mieszkańcy naszej gminy będą mogli bezpłatnie podnosić swoje umiejętności i kompetencje.

W załączeniu zamieszczony jest link kwestionariusza, który jest anonimowy, a jego wyniki posłużą do sporządzenia diagnozy potrzeb szkoleniowych mieszkańców naszej gminy i opracowania oferty ośrodka.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety online do 10.08.2020r.

Link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhKnzYPID-VLCUz93AOnuSMHmpeWlKMmrLoNqoNy9I7DkFfA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content