Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

XXX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W GMINIE KOMARÓW-OSADA

  • Sekretariat

Przejrzyj na oczy! Pod takim hasłem w niedzielę 30 stycznia 2022 roku cała Polska po raz 30  grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Gminie Komarów-Osada zagrała już po raz 21 i po raz kolejny ofiarodawcy pokazali, że mają dobre, szczodre i przeogromne serca. Dzięki nieocenionej pracy i wytrwałości wolontariuszy oraz szczodrości darczyńców na terenie zebrano kwotę 2936,71 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Pomimo kapryśnej pogody nasi wolontariusze już od wczesnych godzin rannych, wierząc, że każdy zasługuje na szczęście, kwestowali w miejscowościach: Antoniówka, Dub, Komarów-Osada, Janówka i Zubowice.

W tym roku zagrali ochotnicy strażacy z naszej gminy: Henryk Baraniecki, Jolanta Handziuk, Beata Korona, Jacek Kostrubiec,  Jerzy Lewczuk, Michał Niedźwiedź, Szymon Niedźwiedź, Iwona Pełypyszyn, Bartłomiej Schab, Ryszard Tuz, Adrian Ulanowski, Wiesław Wiliński, Andrzej Zaburko.

30 Finał WOŚP koordynowały Magdalena Bąk i Beata Fizia:

Dziękujemy jeszcze raz Wam Kochani wolontariusze, bo dzięki waszej charytatywnej pracy udało się zebrać tak dużą kwotę !!!Jesteście najlepsi!!! Pamiętajcie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy To Wy!!!

Wszystkim, którzy okazali swoją hojność dziękujemy za wielkość serca, za to, że byliście z nami pomimo tak trudnego czasu. Światełko do nieba jest nieodzowną częścią Finału WOŚP. W tym roku było to 30 czerwonych balonów-serduszek, które posłaliśmy o godz. 20.00 z pozytywną energię w stronę Dobrych Aniołów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Organizatorzy tegorocznej akcji: Gmina Komarów-Osada, Samorządowy Ośrodek Kultury, Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Komarowa-Osady, Antoniówki i Duba.

 

 

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30