Konkursu na Najładniejszy Ogród Przydomowy w Gminie Komarów-Osada

utworzone przez | 16 lipca 2014 | Ogłoszenia

Do 31 lipca 2014 roku przyjmowane są zgłoszenia w konkursie na Najładniejszy Ogród Przydomowy w Gminie Komarów-Osada. O nagrodę Wójta Gminy Komarów-Osada ubiegać się mogą wszystkie gospodarstwa domowe położone na terenie Gminy Komarów-Osada. Przedmiotem konkursu jest wybór najestetyczniejszego obejścia w tym ogród przydomowy, kwietniki, mała architektura. Podsumowanie konkursu odbędzie się 7 września 2014 r. podczas dożynek gminno-parafialnych. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Więcej informacji w dołączonym regulaminie

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 16 kwietnia 2024 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Krzywystok o numerze 335/1 o...

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.
Skip to content