Kolejny sukces karateków z Komarowa.

utworzone przez | 26 sierpnia 2020 | Aktualności

W dniach 13-16.08.2020 .r. w Lublinie odbył się IKO Poland Summer Camp 2020. Zgrupowanie szkoleniowe zgromadziło ponad 200 karateka z 50 klubów całej Polski. W tym roku wyjątkowo był to obóz wyłącznie dla karateka z Polski. Ponieważ wiosenne turnieje nie mogły się odbyć uczestnicy mieli okazję wziąć udział w turnieju rozegranym podczas obozu. Zawodnicy Zamojskiego Klubu Katrate Kyokushin z Gminy Komarów-Osada  Martyna Nowosad zajęła II miejsce w kategorii kata, Jakub Przyczyna zajął  I miejsce w kategorii kumite oraz Wiktoria Łój zajęła II miejsce w kategorii kumite w pierwszej edycji IKO Poland Summer Cup rozegranym podczas obozu. Uczestnikami Obozu byli również Adam i Szymon Łój.

Gratulujemy sportowcom i trenerom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji.

 

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content