DZIEŃ MATKI – ŚWIĘTO WYJĄTKOWYCH KOBIET

utworzone przez | 27 maja 2024 | Aktualności, Działalność Domu Kultury

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w całym roku. W tym dniu ze szczególną wdzięcznością myślimy o naszych Mamach. Podziwiamy ich wytrwałość, poświęcenie i miłość, wypełniającą każdy dzień naszego dzieciństwa. Wspominamy ciepło rodzinnego domu i uśmiech mamy, która zawsze potrafiła znaleźć czas, aby nas wysłuchać i pocieszyć. Z tej okazji 24 maja na Rynku w Komarowie-Osadzie odbył się Gminny Dzień Matki.

Wszystkich zebranych na uroczystości powitał Pan Stanisław Siek Sekretarz Gminy, który złożył w imieniu władz samorządowych wszystkim Matkom serdeczne życzenia oraz słowa podziękowania za trud, jaki włożyły w wychowanie dzieci za troskę o ich zdrowie, edukację i dobre wychowanie. Tradycją Gminnego Dnia Matki jest wręczenie bukietu Mamie, która wychowała co najmniej pięcioro dzieci. W tym roku kwiaty otrzymała Pani Zofia Palikot zamieszkała w Księżostanach. Wszystkim obecnym na uroczystości Mamom róże wręczyli Pan Jerzy Pałczyński Przewodniczący Rady Gminy i Sekretarz Gminy.

Całość uroczystości uświetniły piękne, radosne koncerty, które tego dnia komarowski Rynek zamieniły w klimatyczną scenę muzyczną. W niepowtarzalny koloryt muzyki cygańskiej wprowadził nas zespół Klubu Seniora „Legenda” prowadzony przez pana Janusza Bogatko. Do tańca wszystkich zebranych porwał zespół „Skynova”.

Gminny Dzień Matki był wspaniałą okazją do spotkania i wspólnego świętowania w radosnej, pełnej dobrej energii atmosferze. Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas! Było wspaniale!

Organizatorzy:

Wójt Gminy, Rada Gminy Komarów-Osada,

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie.

Warsztaty florystyczne

W Samorządowym Domu Kultury, w ramach Treningu Pamięci, odbyły się kolejne warsztaty florystyczne dla seniorów. Warsztaty prowadziła Pani Justyna Kwika. Uczestnicy tworzyły piękne bukiety, śmiało puszczając wodze kreatywności i fantazji. Powstałe kompozycje czarowały...

Specjalistyczna odzież ochronna dla OSP Śniatycze

Informujemy, że zgodnie z umową nr LWOSP/376/2024 z dnia 18 marca 2024 r. o realizację zadania publicznego dofinansowanego z Budżetu Województwa Lubelskiego, OSP Śniatycze zakupiła 2 kpl. specjalistycznej odzieży ochronnej, w tym: ubrania ochronne, buty, rękawice i...
Skip to content