Dar serca dla potrzebujących

utworzone przez | 22 grudnia 2022 | Aktualności, Aktualności ze szkół

W Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach zakończyła się zbiórka w ramach akcji,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. To już druga nasza zbiórka organizowana pod patronatem Radia Lublin, której pomysłodawczynią i główna szefową jest Pani Ewa Dados.

Dzieci wraz z rodzicami i pracownikami przedszkola zebrały dary w postaci żywności długoterminowej, środków higienicznych i artykułów gospodarstwa domowego oraz zabawek . Za pośrednictwem pracowników GOPS-u zebrane rzeczy trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin z dziećmi w naszej gminie.

Taka akcja to dobra sposobność kształtowania u dzieci postawy wrażliwości i otwartości. Przedszkolaki miały dużo radości z tego, że mogą pomóc innym. 

,,Dobro wraca”- taką maksymę życiową krzewi nasza założycielka akcji . My też tak uważamy i dlatego serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom  za ten wielki gest serca.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo dla województwa lubelskiego.

ZBIÓRKA OPON

Szanowni Państwo, Grupa RECYKL zajmująca się odzyskiem i recyklingiem zużytych opon w związku z ogólnopolską akcją skierowaną głównie do rolników prosi o podanie informacji dotyczących ilości zalegających opon w gospodarstwach rolnych na terenie gminy. Osoby...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Mamy rekord!!!

„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich: małych i dużych”. Pod tym hasłem w niedzielę 29 stycznia 2023 r. odbyła się w całej Polsce zbiórka w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej gminie WOŚP zagrała już po raz 22. Zbiórka przerosła nasze...
Mamy rekord!!!

Mamy rekord!!!

„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich: małych i dużych”. Pod tym hasłem w niedzielę 29 stycznia 2023 r. odbyła...

Skip to content