„Bezpieczna Kobieta – program szkoleń dla kobiet”

utworzone przez | 31 lipca 2023 | Aktualności

W dniu 29 lipca br. w Komarowie odbyły się zajęcia na wirtualnej strzelnicy prowadzone w ramach projektu „Bezpieczna Kobieta – program szkoleń dla kobiet z zakresu psychologii, zachowań w sytuacjach kryzysowych, samoobrony, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wyszkolenia strzeleckiego. Edycja Pierwsza” finansowana jest ze środków budżetu państwa.

Dziękujemy Paniom za przybycie!!!

Przypominamy, że spotkania organizowane są w poniedziałki i w środy od godz. 18.00 do 20.00. W czasie zajęć instruktorzy Samorządowego Ośrodka Kultury zaopiekują się dziećmi w wieku od 4 do 8 lat, aby mamy mogły spokojnie uczestniczyć w zajęciach.

Kontakt w sprawie opieki nad dziećmi:

Iwona Pełypyszyn nr tel. 516 468 669.

Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Serdecznie zapraszamy!

I zachęcamy Panie do zapisów, gdyż projekt ciągle trwa.

Zapisy na stronie internetowej

https://docs.google.com/forms/d/1oD0pyHPTKykX3bBCDePRfk_33Ct-tCOdwRd0okogkAQ/viewform?edit_requested=true

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z zajęć na wirtualnej strzelnicy oraz samoobrony.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 16 kwietnia 2024 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Krzywystok o numerze 335/1 o...

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.
Skip to content