„Bezpieczna Kobieta – program szkoleń dla kobiet”

utworzone przez | 31 lipca 2023 | Aktualności

W dniu 29 lipca br. w Komarowie odbyły się zajęcia na wirtualnej strzelnicy prowadzone w ramach projektu „Bezpieczna Kobieta – program szkoleń dla kobiet z zakresu psychologii, zachowań w sytuacjach kryzysowych, samoobrony, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wyszkolenia strzeleckiego. Edycja Pierwsza” finansowana jest ze środków budżetu państwa.

Dziękujemy Paniom za przybycie!!!

Przypominamy, że spotkania organizowane są w poniedziałki i w środy od godz. 18.00 do 20.00. W czasie zajęć instruktorzy Samorządowego Ośrodka Kultury zaopiekują się dziećmi w wieku od 4 do 8 lat, aby mamy mogły spokojnie uczestniczyć w zajęciach.

Kontakt w sprawie opieki nad dziećmi:

Iwona Pełypyszyn nr tel. 516 468 669.

Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Serdecznie zapraszamy!

I zachęcamy Panie do zapisów, gdyż projekt ciągle trwa.

Zapisy na stronie internetowej

https://docs.google.com/forms/d/1oD0pyHPTKykX3bBCDePRfk_33Ct-tCOdwRd0okogkAQ/viewform?edit_requested=true

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z zajęć na wirtualnej strzelnicy oraz samoobrony.

Obwieszczenie o wynikach wyborów na Członków Rad Powiatowych Lubelskiej Izby Rolniczej

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 200 w Komarowie-Osadzie podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej w Powiecie Zamojskim.

NABÓR PRZEDSIĘWZIĘĆ REWITALIZACYJNYCH DO GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI DLA Gminy KOMARÓW – OSADA DO 2030 R.

Szanowni Państwo, zgodnie z Uchwałą Nr L/413/2023 Rady Gminy Komarów-Osada z dnia 30 czerwca 2023r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Komarów-Osada wyznaczono obszar rewitalizacji składających się z jednostek: Komarów...

PODSUMOWANIE Z PRZEBIEGU WARSZTATÓW PROJEKCYJNYCH ORAZ SPACERU BADAWCZEGO

W dniu 15 września 2023 r. o godz. 10.30 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie (ul. Rynek 15) odbyło się otwarte spotkanie rewitalizacyjne dla mieszkańców gminy, w szczególności wyznaczonego obszaru rewitalizacji, tj. miejscowości:...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.
Skip to content