„Anioły są wśród nas”  

utworzone przez | 21 grudnia 2022 | Aktualności, Działalność Domu Kultury

Piękna wystawa kolorowych aniołów rozświetla salę Samorządowego Ośrodka Kultury w Komarowie-Osadzie.

Autorka wystawy, pani Krystyna Kopciowska jest utalentowaną artystką, którą poznaliśmy podczas pierwszego spotkania z cyklu „Ludzie z Pasją”, gdzie mogliśmy podziwiać obrazy przedstawiające krajobrazy Komarowa. Pani Krystyna ma za sobą wiele wystaw artystycznych, jest ilustratorką publikacji książkowych a poza malarstwem, przez wiele lat tworzyła wyjątkowe tkaniny artystyczne.

Anioły prezentowane na wystawie wykonane są z różnych rodzajów tkanin, koronek i dodatków. W rękach artystki, płótna  jutowe i bawełniane zmieniają się w niezwykłe kreacje. Malowane, delikatne twarze emanują ciepłem i przyjaznym spojrzeniem. Oglądając wszystkie prace można zauważyć, że artystka przedstawia je w kolorowych porach roku. Ozdabia je ciekawymi akcentami i nadaje swoistego, anielskiego charakteru. Wyjątkowe ujęcie tematu wywołało duże zainteresowanie wśród  oglądających wystawę.

Podczas spotkania pani Krystyna opowiadała nam o swojej artystycznej pasji. Podzieliła się również wspomnieniami związanymi z pięknym Komarowem, który, jak się wyraziła, stał się bardzo modny. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze w otoczeniu uśmiechniętych aniołów. Wszyscy z dużym zainteresowaniem słuchali ciekawych przeżyć towarzyszących tej wyjątkowej pasji. Spotkanie uświetnił występ gitarowy pana Marka Rycyka z Zamościa, Wójt Wiesława Sieńkowska dziękowała pani Krystynie za miłe spotkanie a dobra aura udzielała się wszystkim obecnym.

Program przygotowała i prowadziła Urszula Pakuła – instruktor SOK.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu spotkania i wystawy aniołów w Domu Kultury. Ekspozycja prezentowana będzie do końca stycznia 2023 r.

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.

Nowe nawierzchnie drogowe

Informuję, że nabierają tempa prace związane z modernizacją infrastruktury drogowej w Gminie Komarów-Osada! Łączna wartość inwestycji wyniesie ponad 2 miliony 250 tysięcy. Nowe nawierzchnie asfaltowe ucieszą mieszkańców miejscowości: Dub, Komarów-Osada (ul....

Dodatkowe pieniądze na oczyszczalnie

Na wniosek Wójta Gminy Wiesławy Sieńkowskiej zwołano sesję nadzwyczajną, na której Radni zabezpieczyli dodatkowe środki w kwocie 527 409,20 zł na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Decyzja wynika z faktu, że zainteresowanie mieszkańców...
Skip to content