Andrzejki

utworzone przez | 1 grudnia 2022 | Aktualności ze szkół

Jak mówi stare polskie przysłowie „Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja”. Panny i kawalerowie ze szkoły w Komarowie, podtrzymując polską tradycję, uczcili imieniny Andrzeja wróżbami i dobrą zabawą.

Tego dnia przedstawiciele samorządu odwiedzili swoich młodszych kolegów
i koleżanki i zorganizowali dla nich zabawy połączone z wróżbami. Uczniowie mogli się dowiedzieć jakie imię będzie nosić przyszły maż lub żona, kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu, kim zostaną w przyszłości lub co przyniosą najbliższe miesiące. Niektóre wróżby wywoływały uśmiech na twarzach dzieci, inne dawały nadzieje na wymarzone prezenty.

Z tej okazji odbyła się również dyskoteka dla uczniów klas 0-3 oraz 4-8. Z pewnością tegoroczne Andrzejki będą długo wspominane przez uczniów naszej szkoły.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia

Wójt Gminy Komarów-Osada informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Komarów-Osada w dniu 16 kwietnia 2024 roku został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Komarów-Osada przeznaczonych do zbycia: - Krzywystok o numerze 335/1 o...

INFORMACJA WÓJTA GMINY KOMARÓW-OSADA W SPRAWIE BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO DLA WYBORCÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024

Wójt Gminy Komarów-Osada podaje do publicznej wiadomości informacje o bezpłatnym transporcie do lokali wyborczychw dniu 7 kwietnia 2024 roku.
Skip to content