Akcja ,,Pomagamy zwierzętom” w przedszkolu w Zubowicach

utworzone przez | 5 marca 2021 | Aktualności

Dzieci z Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach zebrały dary dla zwierząt. Tym razem karma została przekazana za pośrednictwem Centrum Integracji Społecznej w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Janówce na wsparcie utrzymania piesków.

Rozwój społeczny małego dziecka to ciągła praca nad kształtowaniem wrażliwości na drugiego człowieka, ale także i sytuację zwierząt. Takie akcje uczą dzieci troski na często zdarzające  się smutne losy zwierząt. Cieszymy się, że wiele osób zareagowało na naszą propozycję.

W podziękowaniu za aktywny udział w zbiórce darów dzieci otrzymały od Pani kierownik i pracowników CIS dyplomy uznania oraz słodki poczęstunek za który dziękujemy.  Babeczki były bardzo smaczne.  Polecamy smakoszom.

Dziękujemy również rodzicom za  dostarczone dary.

Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje komunikat meteorologiczny dla województwa lubelskiego powiatu zamojskiego.

Dzięki pozyskanym środkom uczniowie zwiedzili Sandomierz

17 maja br. uczniowie z kl. 4-6 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza dofinansowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach programu „Poznaj Polskę”. Uczniowie spotkali się z panią...

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach

Zarządzenie Nr 42/2023 Wójta Gminy Komarów-Osada z dnia 19 maja 2023 roku w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach. Do pobrania: Plik źródłowy
Skip to content