Ach co to był za bal!

utworzone przez | 8 lutego 2023 | Aktualności ze szkół

4 lutego, po bardzo długiej przerwie, w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie znów odbył się BAL CHOINKOWY. Impreza była bardzo udana, uczniowie bawili się do od rana do wieczora. Była muzyka puszczana przez niezawodnych didżejów z klasy 8a oraz zabawa z animatorkami z klas 8, absolwentką naszej szkoły oraz gościem specjalnym. Nie zabrakło pociągu, tańców-wygibańców, gorących krzesełek oraz poczęstunku przygotowanego w klasach przez rodziców naszych uczniów. Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content