8 marca – Dzień Kobiet

utworzone przez | 9 marca 2023 | Aktualności ze szkół

8 marca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce odbyła się akademia dedykowana Paniom z okazji ich święta.  Wszechobecne serdeczne życzenia płynące od uczniów dla uczennic i nauczycielek naszej szkoły od samego rana wprowadziły nas w radosny  nastrój. Każda kobieta i dziewczyna w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Uczniowie z klas II-VI zaprezentowali program artystyczny. Młodzi mężczyźni zadbali o to, by na twarzach wszystkich Pań i Dziewcząt zagościł uśmiech.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa lubelskiego.

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W załączeniu komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanych ochronnych szczepieniach lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie  powitali Wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Samorządności. Uczniowie z klas VIII spróbowali swoich sił w roli nauczycieli oraz pracowników szkoły i...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – rozstrzygnięty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 marca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 14 uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z...
Skip to content