Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Wójt Gminy Komarów-Osada, informuje, że do dnia 24.05.2019 r. w Urzędzie Gminy Komarów-Osada pok. 6 (sekretariat) będą przyjmowane wnioski osób fizycznych - właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Komarów-Osada na  nieodpłatne usunięcie wyrobów zawierających azbest w ramach projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru Zgłoszeń oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy, oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl

W zakładce "Usuń Azbest - PRZEWODNIK KROK PO KROKU" dostępne są aktualne obowiązujące dokumenty, a także wskazówki dotyczące przygotowanie kompletnego Zgłoszenia.

W związku z tym zachęcamy mieszkańców gminy do złożenia stosownych wniosków.

all4web
odśwież

A+ A A-

Plastyczne sukcesy uczniów z naszej gminy

  • Sekretariat

6 grudnia 2018r. w Grabowcu odbyło się podsumowanie XI edycji konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”, którego organizatorami był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu. Patronat nad konkursem sprawowali Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Minister Edukacji Narodowej, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Marszałek Województwa Lubelskiego.  Celem konkursu „Bezpieczni na drodze” jest przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i rowerzysty. Do konkursu przystąpiły 102 szkoły podstawowe z terenu powiatów tomaszowskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, zamojskiego i miasta Zamość. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych w naszej gminie.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Antoniówce

Kaja Załoga, Karolina Mazur, Natalia Sołoducha opiekun Monika Piątkowska

Szkoła Podstawowa w Dubie

Kacper Tokarski, Dominik Dmitroca, Michał Juhaniuk

opiekunowie Lucyna Basaj i Magdalena Bil

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie

Maura Więcek, Małgorzata Malon, Paulina Gogbenco-Stopa

 opiekun Katarzyna Pleskaczyńska

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Śniatyczach

Emilia Łagowska, Michał Łagowski, Dominika Pyż

opiekun Lidia Boguszewska-Więcek

Szkoła Podstawowa w Zubowicach

Antonina Pilipczuk, Jakub Danilewicz, Bartłomiej Ostrowski

opiekunowie: Anna Danilewicz, Lidia Boguszewska-Więcek

Nagrodami w konkursie były kamizelki odblaskowe, plecaki, dyplomy i kalendarze na rok 2019 r. ilustrowane pracami uczniów.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30