Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Wójt Gminy Komarów-Osada, informuje, że do dnia 24.05.2019 r. w Urzędzie Gminy Komarów-Osada pok. 6 (sekretariat) będą przyjmowane wnioski osób fizycznych - właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Komarów-Osada na  nieodpłatne usunięcie wyrobów zawierających azbest w ramach projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru Zgłoszeń oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy, oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl

W zakładce "Usuń Azbest - PRZEWODNIK KROK PO KROKU" dostępne są aktualne obowiązujące dokumenty, a także wskazówki dotyczące przygotowanie kompletnego Zgłoszenia.

W związku z tym zachęcamy mieszkańców gminy do złożenia stosownych wniosków.

all4web
odśwież

A+ A A-

W Pacanowie kozy kują, w Nowej Dębie bombki malują…

  • Sekretariat

20 listopada 2018 r. uczniowie z klas IV-VII ze Szkoły Podstawowej w Komarowie – Osadzie wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, połączonej z warsztatami artystycznymi w fabryce ozdób choinkowych oraz zwiedzaniem Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie.

W Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie uczniowie spotkali się z koziołkiem Matołkiem, uczestniczyli w warsztatach „Tajemnica łyżeczki miodu”, obejrzeli wystawę „Bajkowy świat”, utrzymaną m.in. w charakterze interaktywnej zabawy wykorzystującej różne techniki multimedialne, poświęconej postaciom znanym z różnych baśni i bajek polskich, uczestniczyli w zajęciach animacyjnych oraz w zabawach rozwijających logiczne i twórcze myślenie.

Wizyta w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie była dla wszystkich uczniów prawdziwą podróżą w krainę marzeń i snów, a udział w warsztatach w fabryce bombek spełnieniem ich artystycznych fantazji.

Organizatorem tego edukacyjnego wyjazdu była Pani Anna Kopytko, a wraz z nią opiekę nad uczniami sprawowała Pani dyrektor Anna Maryńczak oraz wychowawczynie: Pani Teresa Wszoła, Pani Ewelina Piliszczuk, Pani Beata Zerębska – Jachymek i Pani Justyna Szeremeta.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30