Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Wójt Gminy Komarów-Osada, informuje, że do dnia 24.05.2019 r. w Urzędzie Gminy Komarów-Osada pok. 6 (sekretariat) będą przyjmowane wnioski osób fizycznych - właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Komarów-Osada na  nieodpłatne usunięcie wyrobów zawierających azbest w ramach projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru Zgłoszeń oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy, oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl

W zakładce "Usuń Azbest - PRZEWODNIK KROK PO KROKU" dostępne są aktualne obowiązujące dokumenty, a także wskazówki dotyczące przygotowanie kompletnego Zgłoszenia.

W związku z tym zachęcamy mieszkańców gminy do złożenia stosownych wniosków.

all4web
odśwież

A+ A A-

Piątek pełen wrażeń i emocji

  • Sekretariat

28 września 2018 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Komarowie – Osadzie uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”, której celem była promocja selektywnej zbiórki odpadów. I chociaż usuwanie zalegających przy drogach śmieci nie należy do przyjemności, młodzież zawsze chętnie angażuje się w tę akcję, gdyż jest w pełni świadoma, że od tego zależy wygląd naszego najbliższego otoczenia.

Kiedy grupa uczniów z oddziałów „0” oraz z klas I – VIII wraz z gimnazjalistami sprzątała wyznaczone tereny, ich rówieśnicy uczestniczyli w Mistrzostwach Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Lekkiej Atletyce, które odbywały się na obiektach sportowych zamojskiego OSiR-u. Ten piątkowy start komarowskiej młodzieży okazał się bardzo owocny, gdyż  sportowcy wywalczyli miejsca na podium w rzucie piłeczką palantową, w biegu na 60m i 100m, w skoku w dal, w skoku wzwyż, w pchnięciu kulą oraz w rzucie oszczepem i wrócili z całym zestawem medali.

Sportowców do startu przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Justyna Szeremeta, Pan Krzysztof Danilewicz oraz Pan Zbigniew Danilewicz.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30