Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

W Komarowie - Osadzie odbył się Pierwszy Zimowy Piknik Sportowy

  • Sekretariat

Środowe przedpołudnie 15 lutego 2017 r. uczniowie szkół podstawowych: w Dubie, Śniatyczach i Antoniówce spędzili bardzo aktywnie. Uczestniczyli w Zimowym Pikniku Sportowym w Komarowie – Osadzie, zorganizowanym przez miejscową podstawówkę oraz gimnazjum. A atrakcji tego dnia nie zabrakło, chociaż trzeba przyznać, że największym zainteresowaniem cieszyło się lodowisko funkcjonujące na boisku szkolnym. Tu na łyżwach jeździli wszyscy - łącznie z opiekunami, którzy czuwali nad bezpieczeństwem początkujących łyżwiarzy. I chociaż niejeden z  uczestników zaliczył upadek, wszyscy byli zadowoleni z takiej formy aktywności fizycznej. Nad bezpieczeństwem młodszych kolegów czuwali również gimnazjaliści, którzy bardzo odpowiedzialnie wywiązali się z powierzonego im zadania.

Dodatkową atrakcją była jazda na nartach. I tu kolejny raz starsi koledzy z gimnazjum służyli początkującym narciarzom dobrą radą, a kiedy było trzeba – podawali pomocną dłoń. Wszystkich uczestników pikniku, zarówno miejscowych, jak i gości, doskonale integrowały zabawy na śniegu i to dzięki nim zawiązały się nowe sympatie i przyjaźnie. Bo właśnie taki m.in. był cel organizatorów tej zimowej imprezy. Uwieńczeniem środowej integracji szkolnej był wspólny posiłek i gorąca herbata, przy której uczniowie wymieniali się swoimi nowymi doświadczeniami. Wszyscy zadeklarowali, że chętnie wrócą tu znowu za rok, chociaż obiekty sportowe w Komarowie – Osadzie zawsze są dla nich otwarte.

Wraz z uczniami w pikniku uczestniczyli dyrektorzy szkół: Pani Jolanta Handziuk i Pani Renata Koper oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Anna Koszel, Pani Justyna Szeremeta i Pan Krzysztof Danilewicz.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30