Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Narodowe Święto Niepodległości

  • Sekretariat

Przed Nami Narodowe Święto Niepodległości, które będziemy obchodzili podobnie jak w poprzednim roku. Ze względu na covid nie organizujemy uroczystości gminnych z udziałem mieszkańców. Jak co roku wywiesiliśmy biało-czerwone flagi. W dniu 11 listopada w kościele p.w. Świętej Trójcy w Komarowie-Osadzie zostanie odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny. Pamiętając o miejscach pamięci, zapalimy znicze.

Nawiązując do tradycji lat poprzednich zachęcamy mieszkańców naszej gminy do spaceru po urzekającym otoczeniu przyrody znajdującej się wokół nas. Nie jest ważne czy pada deszcz, czy świeci słońce, bo zawsze jest dobry czas, by zachwycić się pięknem natury, wsłuchać w dźwięki przyrody i utrwalić swój spacer na fotografii.

Czekamy na Wasze pomysłowe i ciekawe zdjęcia, z których stworzymy relację upamiętniającą  „Spacer Niepodległości ku Zdrowiu i Sprawności”. Nie zapominajmy przy tym jednak o rozwadze i odpowiedzialności, które obecnie są naszymi sprzymierzeńcami. Pamiętajmy, ze chroniąc siebie, chronimy też innych. Bądźmy dla siebie życzliwi i pomocni.

Dopełnieniem uroczystego charakteru obchodów rocznicowych jest koncert w wykonaniu Wielopokoleniowej Orkiestry Dętej działającej przy Samorządowym Ośrodku Kultury pod batutą Ryszarda Gryciaka, do wysłuchania którego serdecznie zapraszamy. 

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przewodniczący Rady Gminy                                                                    Wójt Gminy   

/-/ Jerzy Pałczyński                                                                                 /-/Wiesława Sieńkowska 

 ...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30