Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Rolniku!  Zmiana przepisów prawa

Rozpoczął się powszechny spis rolny.

Zgodnie z nowymi przepisami każdy rolnik ma obowiązek samodzielnie spisać swoje gospodarstwo w formularzu na stronie spisrolny.gov.pl

W siedzibie Urzędu Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, 22-435 Komarów-Osada zapewniamy bezpłatny dostęp do sprzętu komputerowego przy którym można spełnić swój obowiązek spisowy.

Pod numerem tel. 22 279 99 99 można zgłosić brak możliwości samodzielnego spisania własnego gospodarstwa. W takim przypadku  skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy który pomoże telefonicznie wypełnić formularz spisowy.

 

Spiszmy się jak na rolników przystało!

 

all4web
odśwież

A+ A A-

Dzień Edukacji Narodowej

  • Sekretariat

Dzień Edukacji Narodowej, to święto wyjątkowe, które przypomina o wartości, jaką w życiu stanowi edukacja. W tym dniu każdy z nas może docenić ogromną pracę i wielkie zaangażowanie Nauczycieli, Wychowawców i Pedagogów włożone w kształcenie, wychowanie, motywowanie do rozwoju oraz inspirującą pomoc w odnajdywaniu pasji i wyborze życiowej ścieżki. Dzień Edukacji Narodowej to czas składania podziękowań wszystkim pracownikom oświaty za codzienną pracę, za przekazywanie wiedzy i umiejętności, za naukę szacunku i tolerancji, za kształtowanie osobowości młodego człowieka. Ten szczególny dzień jest okazją do uhonorowania tych, którzy na co dzień służą wiedzą i umiejętnościami, aby w młodych ludziach zaszczepiać potrzebę poznawania świata i rozwijania drzemiących talentów. Którzy swoje obowiązki dydaktyczno – wychowawcze wykonują z pasją i podejmują dodatkowe działania, przyczyniające się do promocji szkoły i gminy, oraz służą pracą na rzecz rozwoju  lokalnej społeczności.

Doceniając działalność i zaangażowanie Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska przyznała nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkół.

Nagrody Wójta Gminy Komarów-Osada w bieżącym roku otrzymały:

Pani Anna Kupiec-Niedźwiedź - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie oraz nauczyciele: Pani Magdalena Bil, Pani Jolanta Skowronek, Pani Halina Romańczuk, Pani Barbara Tokarska, Pani Agnieszka Opalińska, Pan Krzysztof Danilewicz oraz pracownicy szkoły Pani Ewa Wojciechowska i Pan Zbigniew Tokarski; Pani Renata Koper - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Śniatyczach oraz nauczycielka Pani Alina Kycko; Pani Anna Powroźnik - p.o dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce, nauczycielka Pani Maria Mac, Pani Dorota Pokryszka pracownik szkoły; Pani Anna Danilewicz- dyrektor Szkoły Podstawowej w Zubowicach; Pani Anna Koszel - Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie  z siedzibą w Zubowicach Pani Barbara Jakubiak pracownik przedszkola.

Za długoletni trud uczenia i wychowania młodego pokolenia w atmosferze szacunku dla zdobyczy nauki, a przede wszystkim poszanowania drugiego człowieka, za zaangażowanie, profesjonalizm i wielką życiową mądrość dyplom uznania otrzymała Pani Jolanta Skowronek i Pani Halina Romańczuk nauczycielki Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie oraz Pani Maria Mac nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce, które z końcem roku szkolnego przeszły na emeryturę.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, twórczej energii, odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30