Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Zimowe Igrzysk LZS Jacnia 2011 r.

Gmina Komarów-Osada znowu  górą!!!

JacniaDnia 25.02.2011 r. w Jacni odbyły się Zimowe Igrzyska LZS. W tym roku broniliśmy, po raz trzeci,  I- ego miejsca i się udało. II miejsce zajął Zamość, III miejsce Zwierzyniec, IV Adamów i V Sułów.W kategorii zjazd na jabłuszku I miejsce zajęła Weronika Wawręty ;w kategorii sanki dziewczęta I miejsce Diana Ochniowska, II miejsce Katarzyna Andrzejewska ;  sanki kobiet  I miejsce zajęła Joanna Karwat, III miejsce Justyna Szeremeta .Wszystkie miejsca na podium były dla Komarowa w kategorii sanki mężczyzn, I miejsce zajął Grzegorz Wojciechowski, II miejsce Karol Kołtuniak, III Henryk Baraniecki. W zjeździe na desce snowboardowej III miejsce wywalczył Jakub Naworol. W zjeździe drużynowym na sankach kobiet drużyna "Lejdis" zajęła II miejsce.Nasi strażacy w konkurencji zjazd na "byle czym" wywalczyli III miejsce. Pan Stanisław Siek Sekretarz naszej gminy w kategorii "sanki Vip" godnie reprezentował naszą gminę zajmując I miejsce.

 

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30