Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Powiatowe Święto Plonów

  • Andrzej Łyś

W niedzielę, 18 sierpnia w Starym Zamościu odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne, podczas których rolnicy z całego powiatu zamojskiego dziękowali za otrzymane plony. Naszą Gminę reprezentowali: Wójt Gminy - Wiesława Sieńkowska, Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Edward Schab  Radny Powiatu Zamojskiego  - Stanisław Barteczko.

Piękny dożynkowy wieniec symbolizujący otwarte serce niosły przedstawicielki Klubu Seniora ”Legenda” – Jadwiga Kaczor, Zofia Wróblewska, Genowefa Siek, Urszula Wronka i uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie Wiktoria Kwika. Wieniec został zauważony przez komisję konkursową i otrzymał wyróżnienie.

Dorodny bochen chleba z tegorocznych zbóż, upieczony przez komarowską piekarnię, przekazała Pani Wójt na ręce gospodarzy dożynek i dostojnych gości - Starosty Zamojskiego Stanisława Grześko, Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego, wicepremiera Jacka Sasina i  księży celebransów.

Z pięknym rękodziełem artystycznym naszą Gminę promowali lokalni twórcy – Justyna Kwika, Renata Krosman, Urszula Pakuła, Andrzej Sendecki.

Dożynkowa niedziela, dostarczyła uczestnikom wielu miłych wrażeń i dała piękny obraz bogactwa darów ziemi i pracy ludzkich rąk.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30