Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Wójt Gminy Komarów-Osada, informuje, że do dnia 24.05.2019 r. w Urzędzie Gminy Komarów-Osada pok. 6 (sekretariat) będą przyjmowane wnioski osób fizycznych - właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Komarów-Osada na  nieodpłatne usunięcie wyrobów zawierających azbest w ramach projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru Zgłoszeń oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy, oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl

W zakładce "Usuń Azbest - PRZEWODNIK KROK PO KROKU" dostępne są aktualne obowiązujące dokumenty, a także wskazówki dotyczące przygotowanie kompletnego Zgłoszenia.

W związku z tym zachęcamy mieszkańców gminy do złożenia stosownych wniosków.

all4web
odśwież

A+ A A-

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Przedszkolu

  • Sekretariat

,,To Mikołaj, Mikołaj, Mikołaj,
  czeka już od wczoraj.
  Aby przyjść do dzieci, gdy gwiazdka zaświeci''

9 grudnia 2018 r.  w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach zorganizowano ,,Spotkanie z Mikołajem''.

W grudniowe, niedzielne popołudnie do placówki przybyły dzieci z Samorządowego Przedszkola, ich rodzice, rodzeństwo, jak również dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodsze z pobliskich miejscowości.  Oczekiwanie na "dużego pana z długą, białą brodą" i "workiem pełnym prezentów" przebiegło w radosnej, rodzinnej atmosferze. Maluchy ubrane na czerwono, w świątecznych czapkach wesoło tańczyły w rytm takich pląsów jak: "Kaczuchy", "Mucha w mucholocie", "Labado”.

Po wspólnej zabawie przyszedł czas na wizytę wspaniałego gościa z Laponii. Przedszkolaki powitały Mikołaja przepięknie recytując wiersze i radośnie śpiewając świąteczne piosenki. Następnie niezwykły gość obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Ten dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci przedszkolaków, jak i ich rodzin. Następne spotkanie z Mikołajem już za rok!

Serdecznie zapraszamy!

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30