Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Gminne Święto Sportu

Prawie 90 zawodników wystartowało w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, rozegranych podczas tegorocznego Gminnego Święta Sportu w Komarowie-Osadzie w Powiecie Zamojskim.
Klasyfikację drużynową wygrał zespół z Zubowic. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum z Komarowa, a trzecie zespoły OSP Komarów-Osada i Wolicy Śniatyckiej.

Podczas święta sportu rozegrano także turniej piłki ręcznej, w którym wystartowały 4 drużyny. Pierwsze miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum z Komarowa, druga była drużyna „Sokołów” również z Komarowa, a na trzecim miejscu uplasował się zespół „Gości”.


Drużyny rywalizowały w: sztafecie sprawnościowej, przenoszeniu 10, 20 i 30-kilogramowych worków z piaskiem, przeciąganiu liny mężczyzn i kobiet, przerzucania opony traktorowej oraz siatkówce.


Konkurencje indywidualne wygrywali: zawody sprawnościowe z bezpieczeństwa ruchu drogowego - Paweł Bakun, rzut lotką do tarczy w poszczególnych kategoriach wiekowych - Aleksandra Bałuta, Jakub Sieniatyński, Paulina Chałas oraz Paweł Ślepko i Łukasz Nadłonek. W skoku w dal z miejsca najlepsi byli: w grupach młodzieżowych Anastasyja Bur i Dominik Danilewicz, wśród kobiet Paulina Chałas, natomiast w kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Michał Jachymek.


W sumie rozegrano 6 konkurencji zespołowych i 9 indywidualnych. Zwycięzcy otrzymali: puchary,  medale i dyplomy.


(fot.U.Pakuła i I.Pełypyszyn)

Więcej na www.iaslubelskie.pl
...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30