Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Zakończenie roku przedszkolnego

  • Sekretariat

31 lipca 2018 roku w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego.

Jedenaście miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji. Zakończenie roku uświetnili swoją obecnością zaproszeni  goście: Pani Wiesława  Sieńkowska Wójt Gminy, Pani Jolanta Danielewicz Kierownik Referatu Oświaty oraz Dyrektorzy szkół z terenu gminy, rodzice. Wójt Gminy w swoim wystąpieniu podkreśliła, że przedszkole powstało dzięki środkom pozyskanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w wysokości 846 965,08 zł oraz zaangażowania środków własnych gminy w wysokości 149 463,72 zł. W ramach realizacji dwóch projektów pt. „Adaptacja i wyposażenie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Zubowicach z przeznaczeniem na przedszkole” i „Utworzenie samorządowego przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach” przystosowane zostały pomieszczenia na potrzeby funkcjonowania przedszkola, zakupiono wyposażenie między innymi: materace dla dzieci, zestawy mebli, stoliki, krzesełka, drabinki gimnastyczne, zestawy multimedialne, wyposażenie zaplecza kuchennego, tablica interaktywna, kserokopiarka, drukarka, telewizor, skrzynie gimnastyczne, materace do ćwiczeń, zabawki i materiały edukacyjne oraz prowadzone były zajęcia zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego, zajęcia dodatkowe: logopedyczne, socjoterapeutyczne, gimnastyka korekcyjna.

Podczas uroczystości maluszki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Za całoroczną pracę otrzymały pamiątkowe dyplomy i kolorowe książeczki. Rodzice za aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola i zaangażowanie społeczne otrzymali z rąk Pani Dyrektor Anny Koszel podziękowania i dyplomy. Uroczystość minęła w atmosferze zabawy i radości.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych i radosnych wakacji.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30