Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Rolniku!  Zmiana przepisów prawa

Rozpoczął się powszechny spis rolny.

Zgodnie z nowymi przepisami każdy rolnik ma obowiązek samodzielnie spisać swoje gospodarstwo w formularzu na stronie spisrolny.gov.pl

W siedzibie Urzędu Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, 22-435 Komarów-Osada zapewniamy bezpłatny dostęp do sprzętu komputerowego przy którym można spełnić swój obowiązek spisowy.

Pod numerem tel. 22 279 99 99 można zgłosić brak możliwości samodzielnego spisania własnego gospodarstwa. W takim przypadku  skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy który pomoże telefonicznie wypełnić formularz spisowy.

 

Spiszmy się jak na rolników przystało!

 

all4web
odśwież

A+ A A-

Pasja Pani Jadwigi Kaczor

  • Sekretariat

W Samorządowym Ośrodku Kultury odbyło się kolejne, bardzo interesujące spotkanie z cyklu „Ludzie z Pasją”, poświęcone Pani Jadwidze Kaczor z Janówki Wschodniej, twórczyni ludowej, która prezentowała piękne serwety wykonane własnoręcznie haftem płaskim.
Zimowa aura nastrajała melancholijnym klimatem, a opowieści autorki wzbudzały spore zainteresowanie i wzruszały wszystkich uczestników spotkania, gdyż były to również wspomnienia z dzieciństwa. Pani Jadwiga przedstawiła wszystkim własne przeżycia i doświadczenia związane ze swoja twórczością artystyczną i codziennym życiem.  Kobieta z pasją i  autorka spotkania  aktywnie angażowała się przez 50 lat w miejscowym kole gospodyń w Janówce Wschodniej.

Seniorzy, uświetnili spotkanie recytując wiersze. Rozmowę prowadziła Pani Urszula Pakuła, a po prezentacji autorskiej złożono piękne życzenia i dużo ciepłych słów pod adresem naszej twórczyni.

Spotkanie uświetnił wspaniały występ  zaprzyjaźnionego Klubu Seniora „Legenda” i Pani Anety Szpindy. Występ akompaniował i prowadził Pan Janusz Bogatko.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30