Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Wójt Gminy Komarów-Osada, informuje, że do dnia 24.05.2019 r. w Urzędzie Gminy Komarów-Osada pok. 6 (sekretariat) będą przyjmowane wnioski osób fizycznych - właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Komarów-Osada na  nieodpłatne usunięcie wyrobów zawierających azbest w ramach projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru Zgłoszeń oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy, oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl

W zakładce "Usuń Azbest - PRZEWODNIK KROK PO KROKU" dostępne są aktualne obowiązujące dokumenty, a także wskazówki dotyczące przygotowanie kompletnego Zgłoszenia.

W związku z tym zachęcamy mieszkańców gminy do złożenia stosownych wniosków.

all4web
odśwież

A+ A A-

Kochanym Babciom i Dziadkom

  • Sekretariat

„Babcia i dziadek to ukochane osoby, które najlepiej potrafią zrozumieć wnuki. Nigdy się nie gniewają, nawet gdy pociechy psocą. Są skarbnicą wiedzy o przeszłości, gdyż dzielą się swoją życiową mądrością i doświadczeniem. Dlatego też babcia i dziadek – to osoby bardzo potrzebne w życiu każdego młodego człowieka”.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. W szkołach podstawowych oraz przedszkolach z  terenu Gminy Komarów-Osada zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To czas pełen, wzruszeń, uśmiechów i radości.

W tych dniach, dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec wyraziły kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami i zaprosiły do wspólnej zabawy.

 

Swoją obecnością szkolne uroczystości uświetnili przedstawiciele władz samorządowych w osobach: Wójta Gminy Komarów-Osada Pani Wiesławy Sieńkowskiej oraz Kierownika Referatu Oświaty – Pani Jolanty Danielewicz składając na ręce babć i dziadków najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, długich lat życia, pomyślności i radości z obserwowania jak ich wnuki rosną i rozwijają się.

Spotkania w szkołach upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30