Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Wójt Gminy Komarów-Osada, informuje, że do dnia 24.05.2019 r. w Urzędzie Gminy Komarów-Osada pok. 6 (sekretariat) będą przyjmowane wnioski osób fizycznych - właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Komarów-Osada na  nieodpłatne usunięcie wyrobów zawierających azbest w ramach projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru Zgłoszeń oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy, oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl

W zakładce "Usuń Azbest - PRZEWODNIK KROK PO KROKU" dostępne są aktualne obowiązujące dokumenty, a także wskazówki dotyczące przygotowanie kompletnego Zgłoszenia.

W związku z tym zachęcamy mieszkańców gminy do złożenia stosownych wniosków.

all4web
odśwież

A+ A A-

Z serca dla potrzebujących

  • Sekretariat

Uczymy się pomagać innym - to hasło, które zmotywowało społeczność Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej ,,Szlachetna paczka”. W piątek 8 grudnia br. zakończyliśmy zbiórkę żywności, środków czystości, sprzętu AGD. W tym roku udało nam się pomóc rodzinie Pana Pawła i jego chorej mamie Pani Irenie mieszkańcom powiatu zamojskiego. Cieszy nas fakt, że nasze ,,maluszki” wraz z rodzicami tak spontanicznie i z dużym zaangażowaniem zareagowały na potrzeby tej rodziny. Wyjątkowe podziękowania składamy Państwu Justynie i Krzysztofowi Kania za ufundowanie nowego sprzętu AGD. Każdy człowiek czuje się lepszy gdy może coś zrobić dla innych. Często sami musimy zrozumieć, że warto podzielić się z bliźnimi tym co  mamy. Takie piękne gesty i udział w podobnych akcjach to dobra okazja do kształtowania rozwoju społecznego oraz rozwijania wrażliwości na bliźnich .

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w ,,Szlachetnej paczce”.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30