Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Gminne Święto Sportu

  • Sekretariat

W niedzielę 28 maja 2017 r. obiekty sportowe przy Szkole Podstawowej w Komarowie – Osadzie tętniły życiem amatorów sportu. Oficjalnego otwarcia Gminnego Święta Sportu dokonała Wójt Gminy Komarów-Osada Wiesława Sieńkowska życząc zawodnikom zdrowej rywalizacji i radosnych przeżyć sportowych w atmosferze fair play. W konkurencjach indywidualnych i drużynowych wzięło udział 273 zawodników. W Gminnym Święcie Sportu wzięły udział cztery drużyny z miejscowości: Antoniówka, Wolica Śniatycka, Komarów-Osada - Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum w Komarowie-Osadzie oraz jednostka OSP z Komarowa- Osady. Piękna, słoneczna pogoda zagrzewała do gorącej rywalizacji w konkurencjach drużynowych i indywidualnych. Rodzinna, przyjacielska atmosfera sprzyjała dobrej zabawie i integracji miłośników sportu.
Zawodnicy, którzy uplasowali się na podium otrzymali medale i dyplomy. Wszystkim startującym gratulujemy ukończenia poszczególnych dyscyplin.
Organizatorami imprezy sportowej byli: Gmina Komarów-Osada, Samorządowy Ośrodek Kultury, Publiczne Gimnazjum, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza oraz Jednostka OSP w Komarowie – Osadzie.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Konkurencje indywidualne:
•    Skoki na skakance żabką Skrzaty:
I miejsce – Emilka Wałaszyk– S.P. Komarów – Osada
II miejsce – Filip Białowolski - S.P. Komarów – Osada
III miejsce – Karol Kania – S.P. Komarów – Osada
•    Skoki na skakance żabką rocznik 2007 – 2005 :
I miejsce – Julia Żyradzka  – S.P. Komarów – Osada
II miejsce – Katarzyna Palonka-  S.P. Komarów – Osada
III miejsce – Maja Sieniatyńska- SP Antoniówka

•    Skoki na skakance żabką chłopcy rocznik 2007 – 2005 :
I miejsce – Kacper Korneluk  –SP Komarów-Osada

•    Kręcenie hula – hop Skrzaty:
I miejsce – Michał Bałuta– S.P. Komarów – Osada
II miejsce – Agata Paczos – S.P. Komarów – Osada
III miejsce – Filip Białowolski - S.P. Komarów – Osada

•    Kręcenie hula – hop  dziewczęta rocznik 2007 - 2005:
I miejsce – Wiktoria Flak – S.P. Antoniówka
II miejsce – Katarzyna Palonka – S.P. Komarów – Osada
III miejsce – Oliwia Wałasztyn - S.P. Antoniówka

•    Kręcenie hula – hop chłopcy rocznik 2007 - 2005:
I miejsce – Kacper Korneluk– S.P. Komarów – Osada
II miejsce – Bartłomiej Pelc – Zubowice
 
•    Sztafeta sprawnościowa Skrzaty:
I miejsce Artur Przyczyna -  S.P. Komarów-Osada
II miejsce Kamil Szewczuk- S.P. Komarów-Osada

•    Skok w dal z miejsca skrzaty rocznik 2010 - 2008:

I miejsce – Karol Kania – S.P. Komarów – Osada
II miejsce – Filip Białowolski- S.P. Komarów-Osada
III miejsce – Julita Dąbrowska - S.P. Komarów-Osada

•    Skok w dal z miejsca dziewczęta rocznik 2004 - 2001:
I miejsce – Katarzyna Schab – S.P. Komarów-Osada
II miejsce – Oliwia Wałasztyn – - S.P. Antoniówka
III miejsce – Kamila Pelc  -  Zubowice

•    Skok w dal z miejsca chłopców rocznik 2004 - 2001:
I miejsce – Sebastian Niemczuk  – P.G. Komarów-Osada
II miejsce – Robert Struzik  – P.G. Komarów-Osada
III miejsce – Krzysztof Struzik  - P .G. Komarów-Osada
•    Skok w dal z miejsca dziewczęta rocznik 2007 - 2005:
I miejsce –  Katarzyna Palonka  -  S.P. Komarów-Osada
II miejsce – Wiktoria Flak-  S.P. Antoniówka
III miejsce – Maja Sieniatyńska   - S.P. Antoniówka

•    Skok w dal z miejsca chłopców rocznik 2007 - 2005:
I miejsce – Kamil Baranowski – S.P. Komarów-Osada
II miejsce – Bartłomiej Pelc- Zubowice
III miejsce – Adrian Baranowski - S.P. Komarów-Osada

•    Skok w dal z miejsca kobiety rocznik 1998 i starsze:
I miejsce – Ewa Schab – Wolica Śniatycka
II miejsce – Agnieszka Góra – Wolica Śniatycka
III miejsce – Renata Sieniatyńska - Wolica Śniatycka
•    Skok w dal z miejsca mężczyźni rocznik 2000 i starsi
I miejsce – Krystian Czerwiński – Wolica Śniatycka
II miejsce – Bartłomiej Schab – Wolica Śniatycka
III miejsce – Jakub Sieniatyński – OSP Komarów-Osada

•    Rzut lotką do tarczy Skrzaty rocznik 2010 -2006 :
I miejsce – Daria Paczos  -  S.P. Komarów-Osada
II miejsce – Krzysztof Góra   - S.P. Komarów-Osada
III miejsce – Emilka Łobocka   - S.P. Komarów-Osada
•    Rzut lotką do tarczy dziewczęta rocznik 2007 i-2004:
I miejsce –Julia  Żyradzka  -  S.P. Komarów-Osada
II miejsce – Katarzyna Palonka   - S.P. Komarów-Osada
III miejsce – Julia Palonka   - S.P. Komarów-Osada

•    Rzut lotką do tarczy chłopcy rocznik 2007 i-2004:
I miejsce – Bartłomiej Pelc – Zubowice
II miejsce – Wojciech Schab – Wolica Śniatycka
III miejsce – Igor Sieniatyński   – S.P Antoniówka

•    Rzut lotką do tarczy kobiety rocznik 2003 i starsze:
I miejsce – Jolanta Skowronek  -   P.G. Komarów-Osada
II miejsce- Anna Podgórska – S.P. Komarów-Osada
III miejsce- Teresa Wszoła  - P.G.Komarów-Osada

•    Rzut lotką do tarczy mężczyźni rocznik 2003 i starsi:
I miejsce – Michał Bochniak   - OSP Komarów- Osada
II miejsce –Tomasz Szewczuk - P.G. Komarów-Osada
III miejsce – Henryk Baraniecki  – OSP Komarów- Osada

•    Zawody sprawnościowe z bezpieczeństwa ruchu drogowego dziewczęta rocznik 2000 i młodsze:
I miejsce – Joanna Opalińska – S.P. Komarów – Osada
II miejsce – Katarzyna Palonka   – S.P. Komarów – Osada
III miejsce – Julia Palonka – S.P. Komarów – Osada

•    Zawody sprawnościowe z bezpieczeństwa ruchu drogowego chłopcy rocznik 2000 i młodsi:
I miejsce – Paweł Góra  – P. Gim. Komarów-Osada
II miejsce – Jakub Kudyk  – P. Gim. Komarów-Osada
III miejsce – Wojciech Schab – Wolica Śniatycka
•    Przerzucanie opony traktorowej rocznik 1994 i starsi:
I miejsce – Paweł Saputa  –  OSP Komarów-Osada
II miejsce – Mateusz Dąbek  – OSP Komarów-Osada
III miejsce – Łukasz Kułaj  – Ś OSP Komarów-Osada
•    Tenis stołowy chłopcy rocznik 2000 i młodsi:
I miejsce – Robert Struzik - Antoniówka
II miejsce –  Krzysztof Struzik- Antoniówka
III miejsce – Wojciech Schab – Wolica Śniatycka

•    Tenis stołowy mężczyźni  rocznik 1999 i starsi:
I miejsce – Paweł Wiliński –Komarów-Osada
II miejsce – Łukasz Stec  
III miejsce – Jakub Pachla  - Komarów-Osada

Konkurencje drużynowe:
•    Piłka siatkowa mężczyzn:
I miejsce – Wolica Śniatycka
II miejsce –  „Goldeny” OSP Komarów-Osada
III miejsce – „Lubię placki”
•    Piłka ręczna:
I miejsce – „Huragany”
II miejsce –  Dżygity” z Komarowa - Osady
III miejsce – Komarów Młodzik
•    Przenoszenie worków z piaskiem:
I miejsce – Wolica Śniatycka
II miejsce – OSP Komarów-Osada
III miejsce – „Nie” Antoniówka
•    Przeciąganie liny kobiet:
I miejsce – „W spodniach” P.G. Komarów-Osada
II miejsce – P.G. Komarów-Osada
•     Przeciąganie liny mężczyzn:
I miejsce – OSP Komarów-Osada
II miejsce – P.G. Komarów-Osada

PUNKTACJA KOŃCOWA DRUŻYN:

I miejsce –  Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Komarów – Osada – 1286 pkt.
II miejsce – Wolica Śniatycka – 296 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa z Antoniówki – 288 pkt.
IV miejsce – OSP Komarów-Osada – 254 pkt

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30