Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Regionalne Integracyjne Biegi Przełajowe

biegi200924.jpgW dniu 20 maja 2009 roku (środa) w Komarowie-Osadzie już po raz siódmy odbyły się regionalne Integracyjne Zawody w Biegach Przełajowych o Puchar Ziemi Zamojskiej. Zawody zostały zrealizowane przy finansowym współudziale Gminy Komarów-Osada oraz Starostwa Powiatowego w Zamościu, oraz w ramach projektu „Świadomi i Potrzebni – projekt instytucjanolnanego wzmocnienia organizacji pozarządowej non – profit „ realizowanego od01.04.2009 do 30.11.2009 pochodzący z norweskich mechanizmów finansowych.

Organizatorami zawodów było Stowarzyszenia „W Dobrej Wierze” z Wolicy Brzozowej, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej, Samorządowy Ośrodek Kultury wKomarowie-Osadzie, Szkolno-Parafialny Klub Sportowy „Jutrzenka” w Komarowie-Osadzie, Szkoła Podstawowa Im. H. Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie i Publiczne Gimnazjum w Komarowie-Osadzie.

Zawody były adresowane do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

Na starcie stanęło 306 zawodników, w tym 36 niepełnosprawnych.

Zawody w biegach przełajowych odbyły się na boisku sportowym przy szkole w Komarowie-Osadzie (start i meta). Zawody otworzyła Pani Wiesława Sieńkowska Wójt Gminy Komarów-Osada.

Sportowe zmagania miały miejsce na trasach, których stopień trudności i długość dostosowane były do możliwości zawodników. W każdej kategorii najlepsi zawodnicy zostali nagradzani: miejsca I-III - medale i dyplomy, za miejsca IV – VI dyplomy. Wszyscy zawodnicy otrzymali wyżywienie.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

ZAWODNICY NIEPEŁNOSPRAWNI

Ø KATEGORIA DZIEWCZĘTA 700 m

Ø

I. Anna Zawiślak z WTZ Józefów

II. Olimpia Garbacz z WTZ z Dominikanówki

III. Barbara Nowosad z WTZ z Lipiny Starej

IV. Elżbieta Burak z WTZ z Grabowicy

V. Iwona Garbata z WTZ z Zwierzyńca

VI. Anna Mazur z WTZ z Grabowicy

Ø CHŁOPCY 800 m

I. Stanisław Łokaj z WTZ z Józefowa

II. Paweł Maciuk z WTZ z Wolicy Brzozowej

III. Arkadiusz Duchnycz z WTZ z Wolicy Brzozowej

IV. Krzysztof Kusy z WTZ z Dominikanówki

V. Piotr Pietranka z WTZ z Dominikanówki

VI. Jacek Pankiewicz z OREW z Tomaszowa Lub

Ø WÓZKI 200 m

I. Arkadiusz Kubiszyn z OREW z Tomaszowa Lub

II. Jakub Garbacz z WTZ z Tomaszowa Lub.

 

SKRZATY KL. 0 i MŁODSI

DZIEWCZĘTA 300m

I. Agata Tetych – Szkoła Podstawowa zKomarowa-Osady

II. Paulina Kukiełka Szkoła – Podstawowa zKomarowa-Osady

III. Daria Krosman – Szkoła Podstawowa zKomarowa-Osady

IV. Ewelina Grzybek – Szkoła Podstawowa zKomarowa-Osady

V. Daria Szewluk – Szkoła Podstawowa zKomarowa-Osady

VI. Julia Chudyga – Szkoła Podstawowa zKomarowa-Osady

 

CHŁOPCY 300 m.

I. Rafał Jednacz – Szkoła Podstawowa

z Duba

II. Sebastian Medak – Szkoła Podstawowa

z Zubowic

III. Kacper Marcola – Szkoła Podstawowa

z Zubowic

IV. Norbert Działa – Szkoła Podstawowa

z Komarowa-Osady

V. Jakub Wróblewski – SzkołaPodstawowa

z Komarowa-Osady

VI. Adrian Bil – Szkoła Podstawowa

z Komarowa-Osady

Szkoły podstawowe kl. I-II

DZIEWCZĘTA 400 m

I. Anna Biszczan – Szkoła Podstawowa

z Komarowa-Osady

II. Wiktoria Parol- Szkoła Podstawowa

z Zubowic

III. Kamila Kusy – Szkoła Podstawowa

z Komarowa - Osady

IV. Karolina Kułaj - Szkoła Podstawowa

z Komarowa-Osady

V. Karolina Tetych - Szkoła Podstawowa

z Komarowa-Osady

VI. Weronika Łysiak – Szkoła Podstawowa

ze Śniatycz

 

CHŁOPCY 500 m.

I. Patryk Pelc - Szkoła Podstawowa z Zubowic

II. Hubert Skroban – Szkoła Podstawowa z Antoniówki

III. Adrian Leśniowski – Szkoła Podstawoa z Komarowa - Osady

IV. Krystian Czerwiński – Szkoła Podstawowa z Komarowa - Osady

V. Bartłomiej Gleń – Szkoła Podstawowa z Komarowa - Osady

VI. Rafał Kostrubiec – Szkoła Podstawowa z Komarowa - Osady

Szkoły podstawowe kl. III-IV

DZIEWCZĘTA 500 m

I. Ewa Śmiech – Szkoła Podstawowa z Antoniówki

II. Aleksandra Kułaj – Szkoła Podstawowa z Komarowa - Osady

III. Joanna Trześniowska – Szkoła Podstawowa z Antoniówki

IV. Łucja Krosman – Szkoła Podstawowa z Komarowa

V. Mariola Posłajko – Szkoła Podstawowa ze Śniatycz

VI. Agata Ogórek – Szkoła Podstawowa z Duba

CHŁOPCY 700 m.

I. Dominik Płachta – Szkoła Podstawowa z Antoniówki

II. Jakub Pachla – Szkoła Podstawowa z Komarowa - Osady

III. Arkadiusz Prus – Szkoła Podstawowa z Zubowic

IV. Jan Jachymek – Szkoła Podstawowa z Duba

V. Kamil Szeremeta - Szkoła Podstawowa z Duba

VI. Stefan Ogórek - Szkoła Podstawowa z Duba

Szkoły podstawowe kl. V-VI

DZIEWCZĘTA 700 m

I. Aleksandra Mulawa – Szkoła Podstawowa z Komarowa – Osady

II. Magdalena Helman – Szkoła Podstawowa z Zubowic

III. Aleksandra Kułaj – Szkoła Podstawowa z Antoniówki

IV. Milena Dąbrowska – Szkoła Podstawowa z Zubowic

V. Gabriela Rybaczuk – Szkoła Podstawowa z Zubowic

VI. Joanna Jędrusyna – Szkoła Podstawowa z Antoniówki

 

CHŁOPCY 1000 m

I. Karol Kołtuniak – Szkoła Podstawowa

z Komarowa – Osady

II. Kamil Litwińczuk – Szkoła Podstawowa z Antoniówki

III. Paweł Pytlik – Szkoła Podstawowa z Komarowa – Osady

IV. Kamil Parol – Szkoła Podstawowa z Zubowic

V. Michał Duziak – Szkoła Podstawowa z Duba

VI. Mateusz Sokołowski – Szkoła Podstawowa z Komarowa - Osady

GIMNAZJA

MŁODZICZKI

MŁODZIKI

DZIEWCZĘTA 1000 m

I. Kamila Bondyra – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – OsadyII. Barbara Lejb – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – OsadyIII. Katarzyna Małys - Publiczne Gimnazjum z Komarowa – OsadyIV. Agata Fleter – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – OsadyV. Paulina Konopka – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

VI. Karina Śmiech – Publiczne Gimnazjum z Komarowa - Osady

CHŁOPCY 1000 m

I. Michał Kania – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

II. Michał Szyper – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

III. Rafał Smolak – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

IV. Paweł Wawryn – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

V. Marcin Niemczuk – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

VI. Mateusz Szeremeta – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

   

JUNIOR MŁODSZY

DZIEWCZĘTA 1000 m

I. Anna Zając – Publiczne Gimnazjum zKomarowa – Osady

II. Anna Perduta – Publiczne Gimnazjum zZubowic

III. Joanna Wiater – Publiczne Gimnazjum

z Komarowa - Osady

IV. Patrycja Duziak – Publiczne Gimnazjum

z Zubowic

V. Justyna Drygaś – Publiczne Gimnazjum

z Zubowic

VI. Edyta Małys – Publiczne Gimnazjum

z Komarowa - Osady

CHŁOPCY 1000 m.

I. Grzegorz Albingier – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

II. Paweł Wlaź – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

III. Kamil Ulanowski – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

IV. Bartek Łoza – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

V. Kamil Grzybek – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

VI. Mateusz Bąk – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

JUNIOR

DZIEWCZĘTA 1000M

I. Iwona Szymków – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

II. Ewelina Danilewicz – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

III. Agnieszka Jakubiak – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

IV. Magdalena Jakubczak – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

V. Agnieszka Wiater – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

VI. Joanna Włoszcuk – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

CHŁOPCY 1000 m

I. Marcin Kapusta – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

II. Bartłomiej Szymków – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

III. Karol Działa – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

IV. Paweł Ślepko – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

V. Konrad Albingier – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

VI. Łukasz Nabłonek – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

JUNIOR STARSZY

DZIEWCZĘTA 1500 m

I. Joanna Wojciechowska – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

II. Elżbieta Jedynak – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

III. Agnieszka Saputa – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

IV. Sylwia Wróblewska – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

V. Ewelina Marcola – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

VI. Magda Lejb – Publiczne Gimnazjum z Komarowa - Osady

CHŁOPCY 1500 M

I. Tomasz Bilski – Publiczne Gimnazjum z Zubowic

II. Mateusz Wiśniewski – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

III. Paweł Szyper – Publiczne Gimnazjum z Kmarowa – Osady

IV. Jarosław Ochniowski – Publiczne Gimnazjum z Komarowa – Osady

PUNKTACJA KOŃCOWA WTZ

I. Józefów – 60 pkt

II. Dominikanówka – 44 pktIII. Wolica Brzozowa – 35 pkt

IV. Lipina Stara – 24 pkt

V. Grabowiec – 22 pkt

VI. Zwierzyniec – 10 pkt

VII.Tomaszów Lubelski – 10 pkt

VIII. Rozłopy – 4 pkt

WYNIKI KOŃCOWE SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

I. Publiczne Gimnazjum Komarów – Osada – 518 pkt

II. Szkoła Podstawowa Komarów – Osada

– 448 pkt

III. Publiczne Gimnazjum Zubowice

– 307 pkt

IV. Szkoła Podstawowa Zubowice

– 151 pkt

V. Szkoła Podstawowa Antoniówka

– 124 pkt

VI. Szkoła Podstawowa Dub – 112 pkt

VII. Szkoła Podstawowa Śniatycze – 37 pkt

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30